JustPoznan.pl

Przewodnicy po Poznaniu i Wielkopolsce
Oferujemy więcej - kompleksowa organizacja pobytuBerlin

Zwiedzanie Berlina z przewodnikiem, który oferuje wycieczkę jedną z najchętniej uczęszczanych tras turystycznych w stolicy Niemiec lub zwiedzanie mniej uczęszczanych zakątków? Zapraszamy do nas, dzięki naszej ofercie poznasz Berlin w taki sposób, jaki odpowiada właśnie Tobie. Wycieczka z przewodnikiem po Berlinie zostanie zaplanowana z uwzględnieniem Twoich oczekiwań.


Zapraszamy do kontaktu osoby, które chcą zwiedzić miasto indywidualnie, w grupie zorganizowanej, dzieci i młodzież szkolną, grupy firmowe, klientów biznesowych, a także turystów, którzy odwiedzają Berlin w konkretnym celu. Zwiedzenie miasta z przewodnikiem przy okazji wizyty biznesowej do stolicy Niemiec to znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu po pracy, szkoleniu lub konferencji. Jeżeli planujesz wycieczkę po Berlinie ze współpracownikami, kontrahentami lub przy okazji wizyty na Targach, zapewnimy fachową pomoc doświadczonych specjalistów, którzy zagwarantują kompleksową organizację pobytu.

Oferujemy usługi przewodnickie w języku polskim, niemieckim, angielskim oraz wielu innych, w zależności od Twoich potrzeb. Zwiedzanie Gemäldegalerie oraz Pergamonmuseum z przewodnikiem możliwe jest jedynie w przypadku posiadania licencji przewodnickiej, niezbędnej w celu przekazania rzetelnej wiedzy. Z nami zwiedzisz niezwykłe obiekty, gdyż posiadamy wymaganą licencję.

Poznaj Pałac w Berlinie oraz w Poczdamie i dowiedz się najistotniejszych informacji, które pozwolą Ci zapamiętać fakty historyczne. Z nami wycieczki po Berlinie są pełne pozytywnych emocji, doskonale zorganizowane oraz zaplanowane w każdym, nawet pozornie nieprzewidzianym elemencie.

Podczas wycieczki do Berlina zapewnimy pomoc w rezerwacji miejsc noclegowych, stolików w restauracjach i kawiarniach, zapewnimy opiekę i doradztwo podczas transportu do miasta, a także w jego obrębie, pomiędzy poszczególnymi punktami planu wycieczki. Pomożemy w zakupie wejściówek. Z nami o nic nie musisz się martwić. Pilot i przewodnik po Berlinie? Skorzystaj z usług doświadczonych specjalistów.

Czy TERAZ JUŻ WIESZ, co należy zrobić, aby pobyt w Berlinie był wyjątkowym?