JustPoznan.pl

Przewodnicy po Poznaniu i Wielkopolsce
Oferujemy więcej - kompleksowa organizacja pobytuBrandenburgia

Bezpośrednio z Polską graniczy region, którego magią zachwycisz się podczas niezapomnianej wycieczki z przewodnikiem. Poznaj Brandenburgię, którą można odkrywać wiele razy od nowa. Zapraszamy do skorzystania z oferty usług pilota i przewodnika wycieczek po Brandenburgii, której wspaniałe, historyczne obiekty z czasów pruskich zachwycają turystów do dziś. Zwiedź z nami zachwycający kompleks Pałacu w Poczdamie, poznaj to wspaniałe miasto, będące stolicą regionu oraz zachwyć się przyrodą Brandenburgii.


Brandenburgia zachwyca największymi obszarami zieleni na terenie Niemiec i znakomicie wykorzystuje potencjał do oferowania atrakcji przyrodniczo – krajobrazowych. Poza licznymi szlakami pieszymi i rowerowymi, możesz tutaj skorzystać z licznych tras kajakowych. Czy wiesz, że w Brandenburgii znajduje się Wenecja Północy? W Niemczech popływasz kanałami miejskimi w łodziach kilkuosobowych, kajakiem, a także skorzystasz z noclegu na barce. Zachwyć się wspaniałymi widokami, spokojem i bogactwem przyrody, która w tym regionie zdumiewa o każdej porze roku.

Oferujemy kompleksową organizację pobytu na terenie Brandenburgii wraz z usługą przewodnicką w języku polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim, a także w językach romańskich. Zapraszamy do nas, jeżeli planujesz wycieczkę do Brandenburgii indywidualnie, z grupą znajomych oraz jako podróż biznesowa. Oprowadzamy również grupy dzieci i młodzieży w ramach wycieczek szkolnych oraz prywatnych.

Zajmiemy się organizacją Twojego przejazdu do celu podróży oraz przejazdów pomiędzy obiektami, które zdecydujesz się zwiedzić. Pomożemy zarezerwować nocleg na miarę Twoich wymagań, podpowiemy, gdzie spróbujesz regionalnych przysmaków oraz zarezerwujemy stolik w restauracji. Sprawdź, jakie są zalety współpracy z nami. W przyjacielskiej atmosferze możesz skupić się na zwiedzaniu, my dokonamy wszelkich formalności i zajmiemy się optymalizacją planu Twojej podróży.

Skontaktuj się z nami już dziś, a Twoja przygoda właśnie się rozpocznie.