JustPoznan.pl

Przewodnicy po Poznaniu i Wielkopolsce
Oferujemy więcej - kompleksowa organizacja pobytuRok 2001 – wtedy wszystko się zaczęło. Już blisko dwadzieścia lat trwa i nieustannie rozwija się pasja, którą przekazujemy Wam na każdej wycieczce.

Od 2001 roku, my, czyli twórcy JustPoznan.pl pracujemy dla Was w charakterze przewodników i pilotów wycieczek, realizując się podczas każdej wycieczki. Na początku byliśmy dla Was przewodnikami po Poznaniu, po jego okolicach, Kórniku, Rogalinie, Puszczykowie i Szlaku Piastowskim. Dziś wycieczki z przewodnikiem po Poznaniu i okolicach to wciąż inspirujące chwile, które sprawiają nam wiele frajdy, jednocześnie rozwijamy naszą działalność w zakresie usług przewodnickich po Berlinie, Saksonii, Brandenburgii.


100 lat – taką sumą doświadczenia, jako przewodnicy po Poznaniu może pochwalić się nasz zespół


Każda wycieczka jest dla nas niesamowitym przeżyciem, a nietypowe spojrzenie w stronę Wielkopolski pozwala nam zaskakiwać Was kreatywnym podejściem do zwiedzania. Uwielbiamy to, co robimy, a we wszystkich naszych działaniach widać pasję. Z tego względu zarówno wycieczki indywidualne, dla grup zorganizowanych, zakładowe lub szkolne przyjmujemy w Poznaniu z nieskrywaną radością.

100 lat łącznego doświadczenia, kilka języków obcych, których znajomością uzupełniamy się, aby zagwarantować Wam najwyższy poziom usług przewodnickich w Poznaniu oraz kompleksowa organizacja pobytu od wejściówek, poprzez transport, po noclegi. Mamy przyjemność otoczenia Was całościową opieką, co realizujemy z wykorzystaniem naszych zdolności organizacyjnych.
Wycieczka do Poznania? JustPoznan.pl – i TERAZ JUŻ WIESZ

Grupa przewodników tworząca JustPoznan.pl powstała z pasji do dzielenia się wiedzą na temat zabytków, kultury i nieodkrytych, magicznych miejsc, które będziecie wspominali przez wiele lat. Doceniamy nowoczesne technologie, mamy do nich pozytywne podejście, lecz na każdym etapie wycieczki udowadniamy, że przewodnik po Poznaniu, osoba z prawdziwą pasją, doświadczeniem i przyjacielskim podejściem to coś więcej niż aplikacja w urządzeniu mobilnym. Poznajmy się i zwiedzajmy razem. Niech wycieczka do Wielkopolski stanie się tym, co zapadnie Wam w pamięć, a nasza znajomość zaowocuje kolejnymi, wspólnymi wyprawami. Dołącz do tysięcy, zadowolonych turystów.

TERAZ JUŻ WIESZ