JustPoznan.pl

Przewodnicy po Poznaniu i Wielkopolsce
Oferujemy więcej - kompleksowa organizacja pobytuGra miejska w formie QUESTU

Odkrywanie na nowo najpiękniejszych zakątków Poznania to nie lada wyzwanie dla rodzin, grup znajomych oraz turystów, którzy pragną zwiedzić stolicę Wielkopolski w nietypowy sposób lub urozmaicić zwiedzanie Poznania z przewodnikiem. Gra miejska w formie questu to doskonała zabawa, która trwa około godzinę. Podczas poszukiwania kolejnych elementów zadania, odkryjesz zakątki, o których istnieniu nie miałeś pojęcia. Zapraszamy do zabawy, która stanie się znakomitą formą spędzenia czasu. Nie tylko dzieci uwielbiają rozwiązywanie zagadek, odnajdywanie wskazówek i podążanie śladem tajemnic. Co czeka na końcu? Przekonaj się!


Gra miejska: Stare Miasto w Poznaniu

Znajdujesz się na Starym Mieście w Poznaniu. Trzymasz w dłoni ulotkę questową i co dalej? Rozpocznij wędrówkę według instrukcji, odnajdując kolejne elementy, rozwiązując zagadki i zadania questowe. Wędruj znanymi ulicami, odkrywając je na nowo. Odszukaj tajemnice i niespodzianki ukryte w najbardziej zaskakujących miejscach na trasie. Wszystkie elementy zabawy pozwolą Ci dotrzeć do skrzyni skarbów.

Odkryj Poznań na nowo i poznaj miejsca, związane z historią miasta. „Królewski Poznań” to jeden z najpopularniejszych questów w Polsce w roku 2019.

Gra miejska: Ostrów Tumski w Poznaniu

Historia Poznania jest niezwykle emocjonująca. Poznaj czasy panowania Mieszka I i Bolesława Chrobrego w formie doskonałej zabawy. Gra miejska w formie questu, śladami pierwszych władców, pozwoli spojrzeć na najdawniejsze etapy miasta Poznań z zupełnie innej perspektywy. Wędrówka przez Ostrów Tumski ze wskazówkami, zawartymi w queście to frajda nie tylko dla najmłodszych. Poznaj nieodkryte dotąd miejsca na mapie Ostrowa Tumskiego, odkrywaj niespodzianki, rozwiązuj zadania i odgadnij zagadki. Na końcu ścieżki questowej znajdziesz skrzynię skarbu, w której ukryta jest tajemnicza pieczęć. Potwierdzi ona przejście całej ścieżki questu.Gra miejska trwa około godziny, a pod opieką przewodnika przebiegnie bez zakłóceń. Na Twoje życzenie zarezerwujemy posiłek w znakomitej restauracji, oferującej regionalne przysmaki, czy też kawę/herbatę i Rogala Świętomarcińskiego.